Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/vipitlt/domains/litmeda.lt/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Saugumas / Sertifikatai

Kokybė už kainą yra svarbi tema mūsų kompanijai. Atsižvelgiant į tai ir buvo sukurtas ypatingas dizainas kiekvienam produktui parenkant geriausias medžiagas. Plastiko detalės yra atsparios UV, todėl spalva nekinta visą naudojimosi laikotarpį. Tuo pagrindu yra sukurti  bokštelių plastikiniai stogai. Jie pagaminti iš saulei ir vandeniui atsparių poliesterio brezento.

Visos virvės yra pagamintos iš aplinką tausojančių ir vartotojui nekenksmingų (poli) kanapinių pynių. Dėl tos priežasties, jos neįkaista saulėje ir nenudegina vaiko jautrios odos,taip pat yra saugios dėl patvarių plastikinių sujungiamųjų detalių ir pasižymi ilgalaikiškumu. Gaminius galima lengvai ir paparstai puošti įmantriais spalvingais lengvai prisitvirtinančiais aksesuarais, kurie yra supakuoti atskiruose pakuotėse apsaugančiose  nuo drėgmės.

Lengvam ir laiką taupančiam produkto surinkimui bus atsiųsti reikalingi varžtai ar kitos jungtys prie bokštelio ar supynės konstrukcijos.

Būkite tikri, kad produktai yra saugūs naudojimui, nes yra patikrinti ir atitinka  Europos Normų saugumo reikalavimus EN 71-1,2,3 & 8. 

 

http://ec.europa.eu/enterprise/policies/european-standards/harmonised-standards/general-product-safety/

http://ec.europa.eu/enterprise/sectors/toys/documents/directives/index_en.htm