Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/vipitlt/domains/litmeda.lt/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Privatumo politika

Asmens duomenys bus tvarkomi tik tuo atveju, jei Jūs laisva valia pateiksite juos užsakydami prekę.  Jūsų pateiktus duomenis naudosime be atskiro Jūsų sutikimo tik Jūsų užsakymui įforminti bei vykdyti.
Be atskiro Jūsų sutikimo, kurį Jūs bet kada galite atšaukti, neperduosime Jūsų asmens duomenų bei Jūsų namų adreso arba elektroninio pašto adreso tretiesiems asmenims. Išimtis yra mūsų partneriai, teikiantys paslaugas, kuriems Jūsų duomenys reikalingi užsakymui vykdyti (pavyzdžiui, pristatyti prekę įpareigota siuntų pristatymo įmonė bei mokėjimo institucija, įpareigota vykdyti mokėjimo operacijas). Šiais atvejais perduodami tik būtini duomenys. Įvykdžius sutartį ir galutinai sumokėjus už prekę, Jūsų duomenys blokuojami ir daugiau nebegali būti naudojami, o įvykdžius mokesčius bei komercinius santykius reglamentuojančiuose teisės aktuose nustatytus reikalavimus – ištrinami, jei Jūs neišreiškėte aiškaus sutikimo, kad Jūsų duomenys būtų naudojami toliau. Turite teisę bet kuriuo metu nemokamai pasiteirauti apie išsaugotus savo duomenis, taip pat galite juos pataisyti, blokuoti ar, prireikus, ištrinti. Prašome kreiptis el. paštu, kurį rasite skiltyje kontaktai arba pranešti mums savo pageidavimą paštu.